Tym razem kilka szczegółów produkcyjnych w formie wykładu. Wykład odbył się w ramach Konferencji Blendera YABC 2013 i wygłosił go Kuba Szczęśniak, nasz nieoceniony lead animator i mózg przedsięwzięcia, jakim był film Lost Senses. Konferencja odbyła się w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, w dniach 1-2 czerwca 2013 i wzięli w niej udział najwięksi Blenderowi specjaliści, min. Sebastian Koenig, Francesco Siddi, Bartek Skorupa, Piotr Arłukowicz, Chris Kuhn i Tobias Guenther. Więcej informacji znajdziecie na stronie YABC 2013. Kuba zaprezentował miłośnikom Blendera case study dotyczące produkcji naszego filmu. Zaczynając od inspiracji, poprzez tworzenie i budowanie modeli postaci, a także teł i dokładnym planowaniu produkcji Kuba przeprowadzi Was przez cały proces produkcji. Zobaczycie projekcje kamery przy tworzeniu teł oraz modele postaci stworzone w Blenderze, Kuba pokaże wam konstrukcje bohaterów, opowie o riggowaniu i modelowaniu oraz o szczegółach animacji.

Kuba jest animatorem, który preferuje pracę w zaciszu studia ponad publiczne wystąpienia, ale do konferencji przygotował się solidnie. Zobaczycie, że o produkcji Lost Senses wie wszystko!

Prezentacja jest w języku angielskim (finaly there’s something for English speakers on our blog!!):

Zdjęcia z konferencji autorstwa Joanny Dawid, dzięki uprzejmości Polskiego Kursu Blendera:

yabc2013-day1-48

yabc2013-day2-28

artur

Categories: 3D

One Response so far.

  1. Olga says:

    Jestem pod ogromnym wrażeniem całego matireału, bardzo dużo się nauczyłem i bardzo dużo wykorzystam tej wiedzy w swoich pracach :)W blendera tak już na poważnie bawię się od nie dawna i strasznie się mnie podoba praca w nim. Bardzo dziękuje za udostępnienie matireałf3w z konferencji i za cała pracę włożoną w Polski Kurs Blendera.Dzięki kursowi tworzę swoje jeszcze amatorskie prace. Zapraszam na moją stronę w celu obejrzenia paru z prac :D

Leave a Reply


Copyright © 2019 Lost Senses - Just another WordPress site.
Website developed by Marin Treselj.